Spotkanie z Antonem Krotowem

19 kwietnia 2010 roku

SPOTKANIA WSCHODNIE

19 kwietnia 2010 roku z tłumnie przybyłymi studentami naszego Uniwersytetu spotkał się rosyjski podróżnik

Anton Krotow

który wygłosił wykład o wolnym podróżowaniu po Rosji, krajach byłego ZSRR oraz po całym świecie

Organizacja i prowadzenie
mgr Michał Milczarek, student V roku filologii rosyjskiej, obieżyświat

Anton Krotow – Антон Викторович Кротов (ur. 1976) – legendarny rosyjski globtroter, praktyk i teoretyk „wolnego podróżowania”. Autor 35 książek o podróżowaniu. Prezydent i założyciel moskiewskiej Akademii Wolnych Podróży (www.avp.travel.ru), inicjator projektu „Dom dla Wszystkich” (w Rosji, Kirgizji, Egipcie). Przejechał autostopem ponad 650000 kilometrów. Podróżował po całej Rosji, odbył autostopowe eskapady do Azji Centralnej, Iranu, Afganistanu, Indii, kilkakrotnie do Afryki, do Chin, Indonezji oraz na Nową Gwineę.

Zdjęcia Michał Milczarek